Narlıdere Türk Sanat Müziğine Doyacak!

Narlıdere Belediyesi, bu yıl düzenlemeye başladığı Çim Konserleri’nin ilkinde vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Fasl-ı Nazenin, alanı dolduranları Türk Sanat Müziği’ne doyurdu. Başkan Ali Engin “Stresli ve zor günlerde, bir nebze de olsa rahatlamak için, her hafta tekrarlayacak etkinliklerimize davetlisiniz” dedi.

Narlıdere Türk Sanat Müziğine Doyacak!
26 Ağustos 2021 - 17:05

HER PERŞEMBE, ZEYTİN KAFE’DE
Narlıdere Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ve bir ay boyunca her hafta sürecek olan Çim Konserleri’nin ilkinde, Türk Sanat Müziğinin sevilen seslerinden Fasl-ı Nazenin sahne aldı. Yeni yapılan Zeytin Kafe’deki konsere vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Sandalyesini kapıp alana koşan aileler unutulmaz bir gece yaşadı. Konsere Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve eşi İlke Engin de katıldı.

“SİZLERİ DE BEKLİYORUZ”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Ülke olarak zor ve stresli günler geçiriyoruz. Bu konserler dizisi ile bir nebze de olsa rahatlamayı, moral bulmayı hedefliyoruz. Pazaryerinin üst kısmında, zeytinliklerin içinde yeni oluşturduğumuz Zeytin Kafe’de, her hafta gerçekleşecek konserlere sizleri de bekliyoruz” dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum