Torbalı'da Sanayi Sitesi Çöplük Oldu

Torbalı Sanayi Sitesinde işyeri olan esnaflar, belediyenin ilgisizliği nedeni ile sitenin her köşesinde oluşan çöp yığınlarından şikayet ederek belediyeyi göreve çağırdı.

Torbalı'da Sanayi Sitesi Çöplük Oldu
20 Ekim 2021 - 13:45
Torbalı Sanayi Sitesi’nde bulunan çöplerin belediye tarafından toplanmadığını, şikayetlerini ilettikleri halde belediye yetkililerinin ilgilenmediğini vurgulayan esnaflar, “ Belediye sanayi sitesindeki çöpleri toplamıyor. Şikayetlerimizi ilettiğimizde göstermelik bir temizlik yapılıyor, gerektiği kadar yapılmıyor. Biz sanayi sitesi esnafları üvey evlat muamelesi görmekten bıktık. Sitede nereye baksanız çöp yığınları görülüyor. Siteye gelen müşteriler de durumdan rahatsız. Biz de işyerimize giderken, çalışırken çevrede çöp görmek istemiyoruz. Bu sorunun bir an önce çözülmesini bekliyoruz” diye konuştular.

Sitenin altyapısı olmadığı için önümüzdeki kış sezonunda yollarda su birikintileri ve çamurlar oluşacağını vurgulayan esnaflar şunları söyledi:
 “ Kış gelince çamur ve su birikintileri de bizim çalışmamızı olumsuz etkileyecek. Bu konuda belediyeye defalarca başvurduk. Yaz sezonunda hiçbir çalışma yapılmadı. Su bastığında şikayet ettiğimizde yine ‘ Bahar gelsin yaparız’ diyecekler. Sanayi sitesinin sorunlarının bir an önce çözülmesini bekliyoruz. Biz şikayetlerimizi iletmekten bıktık ancak belediye bir türlü sorunlarımızla ilgilenmiyor.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum