Narlıdere Belediyesi Çim Konserleri Başlıyor!

Pandemi yasaklarının kalkmasıyla kültür- sanat etkinliklerine hız veren Narlıdere Belediyesi, bu yaz ilk kez çim konserleri düzenleyecek.

Narlıdere Belediyesi Çim Konserleri Başlıyor!
09 Ağustos 2021 - 11:35
Bir ay boyunca her Perşembe günü gerçekleşecek konserler, İzmirlileri müziğe doyuracak. Başkan Ali Engin “Kötü ve stresli günlerden geçiyoruz. Bu süreçte bir nebze de olsa stres atmak için herkesi çim konserlerimize bekliyoruz” dedi.
 
İlk Konser Perşembe Günü
Narlıdere Belediyesi’nin bu yıl ilk kez düzenleyeceği Çim Konserleri, pazar yerinin üst kısmındaki zeytinlik alanda yeni yapılan Zeytin Kafe’nin bahçe alanında 21.00- 23.00 saatleri arasında yapılacak. İlk konser 12 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek ve pop müziğin sevilen ismi Sinan Efe Aksoy sahne alacak.
 
Bir Ay Sürecek
19 Ağustos Perşembe gün Cansu Nihal Akarsu en güzel jazz parçalarını seslendirecek. 26 Ağustos Perşembe günü Fasl-ı Nazenin, İzmirlileri Türk Sanat Müziğine doyuracak. 2 Eylül’de ise Kaset Grubu rock konseri ile çim konserlerinin kapanışını yapacak.
 
"Tüm Halkımızı Bekliyoruz"
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Ülke olarak kötü günlerden geçiyoruz. Bu süreçte bir nebze de olsa stres atmak için herkesi çim konserlerimize bekliyoruz” dedi.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum